O nás

Naša firma Vám ponúka ucelený rad klimatizácií, vzduchotechniky, tepelných čerpadiel vrátane profesionálnej inštalácie a následného záručného a pozáručného servisu. Ak potrebujete poradiť s výberom klimatizácie neváhjate sa nám ozvať. Telefonicky alebo mailom.

Našim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti klimatizačnej a chladiacej techniky od návrhu vhodného, optimálneho riešenia cez predaj klimatizačných zariadení a odbornú montáž, až po kompletný záručný a pozáručný servis.

Zabezpečujeme našim zákazníkom vysokokvalitné značkové klimatizačné zariadenia – v rôznych prevedeniach – od renomovaných a osvedčených svetových výrobcov (DAIKIN, INVENTOR, SAMSUNG, VIVAX), ktorí sú rokmi overení a majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek.

V našej ponuke nájdete klimatizačnú a chladiacu technológiu vhodnú do bytov, rodinných domov, kancelárskych a obchodných priestorov, ako aj do ďalších komerčných prevádzok a priemyselných sektorov  (komerčné budovy, objekty, výrobné a skladové priestory).

Dodávame aj náhradné diely do chladiarenskej a mraziarenskej techniky a venujeme sa aj oprave chladiacich a mraziacich zariadení (pulty, boxy, mrazničky, chladničky).

V rámci našich služieb Vám okrem predaja/dodania, montáže a servisu klimatizačných a chladiacich zariadení ponúkame aj nasledovné služby:

  • revízia a servis chladiarenského vybavenia (s obsahom chladiacej hmoty do 3 kíl)